KNIHA NÁVŠTĚV

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolikátý měsíc v roce je září?

1-30 | 31-46 |
12.02.2012 reakce josefstalin@email.cz

Z toho kocourkova se fakt nevyhrabem, malý příklad: směrem na náves /tj. směr Padařov/ se udělal docela pěknej chodník a tím směrem žijou a bydlí také občané Drhovic. Pan správec, který v tomto období prohrnuje sníh, tak intenzivně, že asi na tento chodník zapoměl! Škoda, ten chodník se nemusel budovat, mohlo se udělat něco jiného!

09.02.2012 reakce josefstalin@email.cz

Paní Nováková, asi máte pravdu a asi nejste dlouho v Drhovicích, ale ty kecalové po hospodách, krámech a auto. zastávkách rozdělili vesnici. Teď chodí na zasedání zastupitelstva a čekají na to, jak pošpinit bývalého starostu a zastupitelstvo, a možná je nechat zavřít. To by byli spokojený, zvláště někteří občané. Proč nepřišli dřív, to se nic neřešilo? Staré zastupitelstvo nic nedělalo a neudělalo pro obec vůbec nic? Asi ne, proto jsou na tapetě, hlavně pan Vršek. Starého zastupitelstva si nemusíme vážit, asi ne. Nic nedělali, asi se jenom pakovali/obohacovali se/. Nové zastupitelstvo hasí staré ohně, řeší kostlivce ze skříní, to hlavně. Má tedy co dělat. Pan Mahr to má těžký. Je jedinej rovnej zastupitel./z nových zastupitelů/ Vážím si ho.

08.02.2012 Marcela Nováková komar.mar@seznam.cz https://www.obecdrhovice.cz/kniha-navstev/

Na rozdíl od anonymních "prdeláčů" a nespokojených občanů se chci představit - M.Nováková. Reaguji, protože mě překvapuje styl a úroveň Vaší komunikace. Asi ne každý je nadšen, že je p.Vršek zase v zastupitelstvu, ale bohužel byl v pořadí a asi se najdou lidé, kteří ho volili. Naštěstí již nemá tu pravomoc něco rozhodovat a podepisovat sám. Osobně nemám zkažené volební období, přeji naší malé obci, aby se jí dařilo a aby se občané více účastnili veřejných schůzí a zasedání zastupitelstva, kde mohou vyjádřit své myšlenky a pocity a aby nemuseli jen "kecat v hospodě, krámu a na autobusové zastávce" a nebo anonymně na netu. Jinak se z toho kocourkova fakt nikdy nevyhrabeme. A k zastupitelům? Vážím si jich, protože to je jejich čas a práce navíc, kterou pro obec dělají a ne každý by byl ochotný to za těch pár korun dělat.

30.01.2012 SOFFR soffr@t-online.de

Pekny pozdrav do Drhovic posila byvaly cetar SOFFR zde sem slouzil 77-79 to bylo uz davno.Vzpominam hlavne na hospodu u Pejsu

27.01.2012 elita

Nazdar prdeláči, že jsi sprostej do veřejný pošty je dost smutný. Nemáme zkažený jen rok 2012, ale bohužel celé volební období, protože máme v zastupitelstvu hvězdy, které byly 20 let někde zalezlí a nikdy pro obec nic neudělaly, ani ji nijak nepodpořily,dorazily maximálně nejdál na autobusovou zastávku. Ať žijí ti, co tady za ten rok udělaly tolik práce. Bohužel jsme všichni nevidomí, protože si toho téměř nikdo nevšiml. Hrabat se ve starých záležitostech a kecat, dělat si zámkovou před barákem to vám jde dobře. AŤ žije náš kocourkov.

26.01.2012 autodiely info@autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk http://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk/

Dobrý deň, máte peknú stránku. Ponúkame Vám výmenu spätných odkazov s našou stránkou http://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk prípadne môžete využiť nákup lacných autodielov v našom eshope. Všetko dobré.

07.01.2012 reakce na \" prdel\" josefstalin@email.cz

Ty jedna "prdel", je vidět, že neznáš postup při volbě do zastupitelstva v obcích. Pan Vršek byl další v pořadí /náhradník/, po odstoupení p. Tupého, tak je znovu v zastupitelstvu. Nemusel ho nikdo volit. Co jsi udělal ty pro obec? Kde jsi byl zalezlej celou tu dobu? Kecat po hospodách a krámech to by Ti šlo, ale přijít na zasedání zastupitelstva /starého/ a tam jim sdělit to co se Ti líbí a nelíbí, na to si neměl. To si měl strach? Takový jako jsi ty jsou škodiči!!! Jenom kecat a pomlouvat!!!

02.01.2012 0369845

To si děláte prdel, že je v zastupitelstvu zase Vršek. Takže máme přinejmenším zkažený rok 2012.Lidi, zase jste zvolili toho největšího škodiče v obci !!!!

16.04.2011 Josef Zajicek pepikzajda@gmail.com

Zase se podivam v kvetnu do do Drhovic a moc se tesim. Tak jako vzdycky. Obcas se na Vasi webovou stranku podivam. Je dobre sestavena. Pepik Zajicek, Kanada

10.04.2011 Veřtátová Eva vertyeva@seznam.cz

Vážený nespokojený občane, dovolte mi reagovat na vaši poznámku o těžbě dřeva. To co popisujete nemá s obcí ani s obecním dřevem nic společného. Jedná se pouze o soukromou věc. Majitel pozemku (ne obec) požádal mého manžela, aby mu vykácel pozemek. To, že se akce zúčastnili i někteří radní je shoda čistě náhodná a výběr, kdo bude kácet si určil manžel sám a nemusí se nikomu zpovídat. Pokud je více nespokojených občanů, obraťte se přímo na pana Veřtáta ml. a neschovávejte se za nic neříkající přezdívku. Roztrubovat do světa informace a fámy, které se nezakládají na pravdě a o kterých nic nevíte mi připadá dost ubohé. Příště si nejdříve zjistěte správná fakta, než budete zase něco psát. Jenže ono vystoupit veřejně za své jméno chce odvahu, co nespokojený občane?!!!

09.04.2011 nespokojený obcan obcan@seznam.cz

Dřevo s úsměvem:-) Tak nějak mi to nedá a musím se aspoň někam svěřit, kde si to třeba přečte pár lidí a zamyslí se nad tím, nebo to přeletí a pomyslí si co je to za blabol. Posledni dobou se pouze u par jedincu, vetsinou těch nových zastupitelů se hromadí dřevo, je to divné, když se člověk na obci zeptá tak nic není a nebude a najednou takové dřevěné valy místo plotů, hromady klád na loukách a vymícená paseka apod. Je to zvláštní a nepochopitelné proč s takovým nehorázným množstvím dřeva pomalu pro celou vesnici hospodaří pouze pár vyvolených, nebylo by snad spravedlivé zkusit zapnout obecní rozhlas a říct lidem o možnosti vytěžení si dřeva, musí opravdu mít pár lidí dřevo na 3 a více let topení, když při rozdělení by měl každý občan na topnou sezonu, možná i na dvě. Lidé zlatí pak se nedivme, že to vypadá ve státě jak to vypadá, protože na obecních úřadech to vše začíná a jak to končí??? Sám si každý doplní. S trošku hořkým úsměvěm končím a doufám, že generace mých dětí přestane žít v takovém samolibém prostředí.

28.09.2010 Stanislav Kuric stanislavkuric@centum.sk

Dobry den pozeram Vasu stranku a spominam na cas kedy som sluzil vo vasej obci ako vojak zakl.voj sluzby bolo to v rokoch 1979-81.Pochadzam z ok.Rim.Sobota obec Rim.Janovce.Casto spominam na tie casi.Rad by som sa este vratil na tieto miesta a pripomenut si cas mladosti. Dnes mate den otvorenych dvery v spomienkach budem svami. Pozdravujem prajem vsetko dobre,vela uspechov.S pozdravom Stano

17.08.2010 marian predaj@kompresory-servis.sk http://www.kompresory-servis.sk

pekná stránka

25.04.2010 Vladimír Vácha vladman66@seznam.cz

Ještě před pár dny byly na netu jiné stránky obce,kde toho bylo opravdu více (např. fotogalerie jako Stavění májky,Důchodci atd.),dále osazenstvo úřadu atd.Ze dne na den ale zmizely a je místo nich tato slabá odnož!

15.03.2010 Jana Baloghová jana.baloghova@seznam.cz

Stránky jsou velmi hezky udělané. Jen si myslím, že zastupitelé obce by měli mít veřejnou emailovou adresu aby se mohli kontaktovat prostřednictvím elektronické pošty. Také by se zde mohli vyskytovat aktuální informace, co a kde se bude dít, protože k nám novým ve vesnici se toho zase tak moc nedostane. Ještě bych měla malou připomínku ke zpravodaji, který shrnul roční dění v obci. Bylo zde kritika nějakých anonymů apod., ale aby obec aspoň vyzdvihla snahu některých jejích občanů to sem si nevšimla. Mám na mysli děvče, bohužel ji neznám, ale jak jsem si všimla tak zařizovala vánoční besídku, čerty a Mikuláše a na dětském maškarním také pomáhala. Myslím si, že by autoři dalšího občasníku měli myslet i na chválu svých spoluobčanů. No a nakonec bych také chtěla upozornit na vstříctnost zdejší obce spíše asi obecních zastupitelů. Nevím zda je to tím, že jsme noví, ale hezkým zvykem bývá poslat nebo ústně blahopřát k narození dítěte, ale tady jediný způsob od obce byl šek na zvednutí poplatku za popelnice což myslím, není zrovna nejlepší obecní vizitka. Doufám, že si nikdo nic špatně nevyloží, protože to mým úmyslem nebylo nikoho urazit, spíše jen upozornit na to co by se mohlo dělat lépe.

26.12.2009 Korkopus MP.John@seznam.cz

Chtělo by tam toho dát víc a ne jenom pár fotek.